Китайська чайна церемонія у чайній Білий Дракон

Китайська чайна церемонія у чайній Білий Дракон

Китайська чайна церемонія з Білим Драконом

Що таке чайна церемонія?

Гун Фу Ча чайна церемонія Дніпро

Китайська чайна церемонія або як часто її можуть називати Гун Фу Ча — у перекладі буде як найвище чайне мистецтво. Саме чайна церемонія формату Гун Фу Ча зможе чудово занурити Вас у світ чаю і отримати насолоду від прекрасного аромату чаю, його смаку, формою листа і що не мало важливо кольором його настою (а ця палітра дуже багатогранна).

Чайна церемонія в Білому Драконі – це цілий ритуал, можна навіть назвати духовною практикою, завдяки якій Ви зможете максимально насолодитися ароматами чаю та його глибоким смаком.

Гун Фу Ча чайна Дніпро

Китайська чайна церемонія відома вже понад тисячу років. Гун фу ча, як найвище мистецтво чаю, вперше згадується серед буддійських ченців. І з того часу формується посуд та інший інвентар для чайної церемонії. Також сформувався і ряд правил приготування та заварювання різноманітних видів та сортів чаю. Дані знання передавалися і відточувалися з покоління до покоління і тепер дійшли до нас.

Тому наші майстри готові ділитися з Вами своїми знаннями, досвідом і вмінням заварити і підбирати потрібний чай.

Замовити чайну церемонію – значить подарувати море емоцій!

Замовити чайну церемонію

Китайська чайна церемонія – це особливий захід, який Ви можете провести для себе, близьких, друзів, колег та партнерів.

Чайна церемонія буде чудовим подарунком на будь-яке свято. Особливо такі подарунки люблять робити один одному закохані пари. Це добрий подарунок своїм батькам. Адже батьки часто через роботу та іншу життєву суєту надто мало бувають разом.

І саме тому, чайна церемонія — це відмінний спосіб провести пару годин разом. А наша мета – зробити ці пару годин максимально приємними!

Майстри чайної церемонії у чайній Білий Дракон

Кожен з нас має власний досвід, та власний стиль заварювання чаю. В кожного з нас ви можете дізнатися багато нового, та відчути різні стани під час церемонії. Тому під час запсу на чайну церемонію, ви можете обрати майстра який буде заварювати вам чай!

Чайний майстер Альона Андрішак Білий Дракон
Альона
Чайна майстриня

Практикує заварювання чаю з 2011року. Неперевершений стиль заварювання чаю. Великий досвід. Багато різних практик та знань. Володіє багатьма варіаціями заварювання чаю. Цю церемонію ви запам’ятаєте назавжди!

Засновник школи чайного мистецтва Білий Дракон!

Чайний майстер Андрій Нестерук Білий Дракон
Андрій
Чайний майстер, хангельєро

Практикує заварювання чаю з 2013року. Чаювання проходять у форматі відкритого діалогу. Велика кількість інформації та знань якими з радістю з вами поділяться. Практикує різні стилі та формати заварювання та церемоній.

Проводить церемонії у супроводі музичного інструменту Хангу! (ця опція є додатковою та оплачується окремо)

Чайний майстер Олег Сиса Білий Дракон
Олег
Чайний майстер

Практикує заварювання чаю з 2018року. Майстер з аутентичним почерком традиційного китайського заварювання. Добре знається на пуерах та є шанувальником чайного посуду.

Китайська чайна церемонія

Або зв’яжіться з нами зручним для вас способом

Зателефонувати

Написати

  Відповімо на деякі питання

  Деякі моменти краще знати до церемонії

  На церемонії, як правило, ми заварюємо 2 види чаю. Більша кількість вирішується окремо при записі на церемонію.

  Наші майстри самі підбирають потрібний чай для церемонії, відштовхуючись на власний досвід, та на компанію людей яка планує відвідати церемонію. Бо треба врахувати правильність поєднання чаю, вік гостей, час доби та пори року. Це все важливо для гарної церемонії. 

  Ми також можемо врахувати ваші побажання при записі на церемонію. 

  Ті хто вже був у нас на церемонії, та хоче відвідати ще раз, то можна обирати різні чаї або методи заварювання. Для того, щоб спробувати щось нове.

  Так, брати участі в церемонії можна в любому віці. Але краще попередити майстра про присутність дітей або літніх людей. Це вплине на підбір чаю. Бо церемонія має бути комфортною та приємною. 

  Як правило, краще поїсти перед церемонією, бо чай дуже активний напій, та на порожній шлунок краще не пити. Тому радимо поїсти перед церемонією. 

  Якщо захотілося їсти під час церемонії (це теж нормально), то можна перекусити сухофруктами, або дочекатися невеличкої перерви між чаями та перекусити десертами нашого власного виробництва. 

  Може бути різна кількість людей, але є комфортні умови для всіх. 

  Рекомендовано на церемонію збиратися компанією до 5-6 чоловік. Тоді майстер зможе відповісти на всі ваші питання, приділити увагу кожному. Ваша увага також не буде сильно розсіюватися, як при великій кількості людей. 

  Якщо в вас компанія більше 10 людей, то тоді чайну церемонію проводять 2 майстри.

  Запис відбувається за добу до церемонії. Церемонія день у день розглядається при зв’язку з майстром персонально.

  На який час записатись? Не принциповий момент, можемо провести чайну церемонію в любий час з 9 до 20 години. Але краще всього це церемонія ввечорі. Ми запалимо свічки… в нас дуже лампова атмосера на вечір.

  Так, можна. Але тут все індивідуально, бо треба розуміння, де буде церемонія, скільки людей, та який має бути формат.

  Чудово, будемо раді вас бачити в чайній, тим паче якщо знатимете що будете їхати і запишетеся заздалегіть. 

  А можемо і приїхати до вас, у ваше місто і провести церемонію, або навіть не одну. 

  Це все персонально можна вирішити при контакті з майстром.

  Чайная Белый Дракон
  Білий Дракон
  Чим можу бути корисним?
  Зв'язатися