Опис
Палацовий Шу Пуер: виробництво
Чай Шу Пуер Палацовий родом з провінції Юньнань. Пуер найстаріший вид чаю і виробляється споконвіку в Юньнані, але в нинішній час можна зустріти Шу Пуер і в інших провінціях, їх не багато, але все ж є. На відміну від звичайного Шу пуеру, для створення Палацового пуеру використовують 2-3 верхніх молодих листки і чайну бруньку. Процес створення ділиться на два етапи: Мао Ча (найчастіше готується фермерами) і фінальне приготування пуеру. Зібравши лист, фермери спершу дають листу підв’ялиться, потім деформують його шляхом зминання і дають початок процесу ферментації. Далі вже завод, що виробляє пуер, прискорює процес ферментації, складаючи лист у величезні купи в кілька тонн і заливаючи його холодною водою. Накривши купи поліетиленом або агроволокном, всередині починається прискорена ферментація з рясним виділенням тепла (температура досягає 80 градусів). Досвідчений технолог визначає коли чай готовий, після чого сировину підсушують і відправляють на пресформування. І вже коли млинець готовий, йому дають остаточно просохнути в духових шафах, або ж в окремому теплому приміщенні. Палацовий Шу Пуер готовий!
Чай Шу Пуер Палацовий: як заварювати
Шу Пуер вважається найбільш невибагливим чаєм для заварювання. Починаючи від звичайного кухля, термоса, або ж церемоніально в гайвані чи чайнику, не важливо, Шу Пуер буде смачним скрізь. Але все ж ми рекомендуємо заварювати його церемоніально, так ви розкриватимете смак чаю, наче сторінки в книзі, спостерігаючи за змінами нот смаку та аромату. Температура води при заварюванні Палацового Шу може досягати 95 градусів. Інтенсивність настоювання, на 7-8 грам заварки, починається від 10 секунд з підвищенням.
Смак і аромат палацового шу пуеру
Шу Пуер специфічний чай, під час ферментації в купі в чаї з’являється сильний деревний аромат, земельні ноти, горіховий аромат. У Палацовому Шу пуері, завдяки великій кількості бруньки, аромат рівніший, м’якший, солодший, але такий же сильний. Колір настою від темно-коричневого до нафтово-чорного, залежно від того, наскільки довго ви тримали заварку. Спочатку смак Палацового Шу може здатися кремезним, і певною мірою терпкуватим, але з другого ковтка присмак зникає і ви відчуєте справжній смак чаю. Злегка солодкуватий, рівний, має ноти деревної кори, горіха.
Палацовий Пуер Шу припаде до смаку як завзятим чаєманам, так і для знайомства з цим видом чаю. Придбайте його, оцініть його смак, насолодіться ароматом, і якщо він сподобається вам, напишіть нам свої враження про нього, нам буде дуже цікаво почитати їх.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.