Опис
Виробництво китайського чаю Я Бао
Збирають Я Бао зі старих пуерних дерев, ранньою весною, відразу ж після заморозків. Ці невеликі чайні бруньки, після збору, проходять технологію приготування білого чаю. Хоча за смаком кардинально від нього відрізняється. Його розкладають на невеликих бамбукових тацях у купки і дають висохнути під променями сонця. Після цього досушують у приміщенні та готують до вживання.
Як заварювати Я Бао
Найважливіший фактор у заварюванні – це температура і якість води, зверніть на це найбільшу увагу. Чай дуже ніжний, але коробочка бруньки тверда і щоб випити такий чай, рекомендується заварювати його очищеною м’якою водою, температурою 90-95 градусів. Що ж стосується посуду, пуерні білі бруньки можна заварювати як у гайвані, так і в чайнику. Головне це температура води.
Смакові якості китайського чаю Я Бао
Оскільки Я бао це, по суті, не повністю розкрита чайна брунька, він має дуже концентрований виражений смак. Одночасно з цим він дуже м’який і ніжний. Має маслянисту структуру, а в смакових нотах можна відчути весь спектр початку весни. Тут вам і квіткові нотки, відчуваються нотки фруктів і якась солодкість, що повільно переходить у злегка кислуватий післясмак. Аромат чаю дуже сильний і легкий. Фруктовий з невеликими квітковими мотивами. Колір настою від яскраво-золотистого до жовтого. Після першого ж ковтка, ви запам’ятаєте його на все життя.
Корисні властивості чайних білих бруньок
Чайна брунька Я Бао – це неймовірне джерело різних вітамінів і амінокислот, які добре впливають на організм людини. Серед таких вітамінів можна відзначити вітаміни А, В, С, Р, Е. Крім вітамінів Я Бао багатий на фтор, цинк і калій. Після вживання такого чаю значним чином знижується рівень цукру в крові та рівень холестерину. Знижується артеріальний тиск і завдяки вітаміну С поліпшується імунна систем людини. Було помічено, що пуерні бруньки очищають організм людини від шкідливих мікробів, шлаків і токсинів. Пуерна брунька стимулює роботу сечостатевої системи і допомагає при хворобах нирок. Особливих протипоказань до цього чаю немає. Однак людям з нестабільним артеріальним тиском краще бути обережними з дозуванням цього чаю.
Особисті рекомендації
Дуже цікавим варіантом буде мікс пуерної бруньки з квітами жасмину або ж з квітами чайної троянди. Вийде сильніший за смаком і корисністю чайний напій.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.