Хит продаж

Показано 1–12 із 19

Китайський чай Я Бао - білі бруньки пуерного дерева. Батьківщиною цього чаю є провінція Юньнань. Це дуже незвичайний, ні на що не схожий чай. Я Бао унікальний чай, як і за виглядом, так і за своїм смаком.

120.00 480.00 

Предпочитаете обычному чаю, травяной, тогда тайский синий чай Анчан именно для вас. Он удивит вас не только своим необычным цветом, но и большим спектром его применения. Даже если вы далеки от чайной культуры, но например, близки к кулинарии, Анчан тоже вас должен заинтересовать.

75.00 300.00 

Те Гуань Инь − самый известный светлый улун Поднебесной. Наверное не существует ни одного чаемана который бы не слышал об этом чае. В Китае он известен даже тем людям, кто очень далек от чайной тематики. Те Гуань Инь − полуферментированный чай, его так же называют бирюзовым. Ведь он является чем-то средним между зеленым и красным чаями. Однако, дословно название переводится как «Железная Гуань Инь».

150.00 600.00 

Білий чай Бай Хао Інь Чжень вважається елітним чаєм! І не дарма! Аромат і смак цього чаю настільки ніжний і незвичайний, що не кожен зможе перед ним встояти. Детальніше в описі нижче.

200.00 800.00 

Чай зеленый улун Цветы Дракона - это уникальная чайная композиция, над созданием которой мы трудились долго и кропотливо. Результат стараний того стоил - мы получили чайный микс, который не оставит равнодушным даже самого искушенного любителя чая.

60.00 120.00 

Сіху Лунцзин Колодязь Дракона, легендарний чай, про який складено чимало легенд. Багатьом любителям чаю придивився цей вид чаю. Адже Колодязь Дракона - це вже класика зеленого чаю, його аромат і смак впізнає кожен, хто хоч раз його пив!

145.00 580.00 

Я Ши Сян Фэн Хуан Дань Цун− гуандунский улун с, наверное, самым неприятным и отталкивающим названием. А переводиться название как «Аромат утиного помета». Но не спешите закрывать страницу, ведь название никаким образом не связанно с содержимым. Этот чай порадует вас насыщенным вкусом, богатым разнообразием ароматов и просто приятным времяпровождением в его компании.

 

125.00 500.00 

Червоний чай з яскравим ароматом меду, немов мільйони бджіл працювали над його створенням, немов у дикому меду чайний лист ввібрав усе найкраще, представляємо вашій увазі дивовижний Медовий чай Цзінь Цзюнь Мей.

Батьківщиною червоного Цзінь Цзюнь Мей вважають провінцію Фуцзянь. Медовий чай Цзінь Цзюнь Мей дуже молодий, вперше його приготували 2005 року, скажімо так, він ще немовля. Але, незважаючи на це, він моментально знайшов своїх поціновувачів не тільки в Китаї, а далеко і за його межами. І це анітрохи не дивно. Не багато китайських чаїв можуть похвалитися популярністю за кордоном, але Медовому Цзінь Цзюнь Мей це безсумнівно вдалося.

188.00 750.00 

Бай Му Дань, він же Біла Півонія - китайський білий чай, батьківщина якого повіт Фудін, провінція Фуцзянь. Біла Півонія належить до слабоферментованих чаїв, адже одразу ж після збору він проходить легку ферментацію та висушується під сонячними променями і йде на продаж.
Виробництво білого чаю Бай Му Дань
Починається збір чайного листя ранньою весною з середини березня і до середини квітня. З куща зриваються два листочки, які ще повністю не розкрилися і чайна брунька. У жодному разі листя не має бути пошкодженим, для білої півонії йдуть тільки рівні цілі листочки.

105.00 420.00 

«Чудесная орхидея»−такое поэтическое название у уишанского улуна Фэн Ци Лань. Мягкий, легок и нежен, чай Ци Лань подойдет как для не знакомых с китайским чаем людей, так и для ценителей правильного чая. Этот чай пойдет для людей, ищущих в китайском чае расслабление и умиротворение. Он снимет усталость, подготовит ко сну после тяжелых рабочих будней. Купить чай Фэн Ци Лань можно в нашем интернет-магазине.

113.00 450.00 

Юе Гуан Бай, "Біле Місячне Світло" - білий чай провінції Юньнань. Завдяки тому, що Юньнань відома як провінція-виробник пуерів, у чайному співтоваристві з'явився такий оксюморон, як "білий пуер", до якого і відносять Юе Гуан Бай. А насправді, Місячне Сяйво - один із білих чаїв, який підкорив людей своїм вишуканим смаком і запаморочливим ароматом.

163.00 650.00 

Світлий Шуй Сянь - чай, що зберіг традиції. Як століття тому, так і зараз виробники зберегли технологію виробництва без змін. Цей світлий улун складе гідну конкуренцію всім відомій Те Гуань Інь. Квітковість, аромат весни і приємний легкий післясмак, це все можна знайти в Фуцзяньському світлому улуні Шуй Сянь.

55.00 

Показано 1–12 із 19

Чайная Белый Дракон
Білий Дракон
Чим можу бути корисним?
Зв'язатися